top of page

O NAS

296719386_452883060180233_5925998747739855568_n.jpg

Witamy

Nasza misja to szeroko pojęte: kochać, uczyć, szanować, pomagać. 

Historia

Chicken Land powstawał w mojej głowie od lat i dojrzewał. Kto mnie zna wie, że uwielbiam dzieci, dobrych ludzi, zwierzęta i święty spokój.

To właśnie dzieci, a właściwie przyjście na świat dziecka z nowego pokolenia, tj. mojej wnuczki urealniło marzenia o takim miejscu. W momencie życia, kiedy zostaje się babcią (uwielbiam być tak nazywana przez moją ukochaną M.) pragnie się mieć zawsze czas dla dzieci swoich dzieci. Praca na etat to 8 godzin blokady czasowej, a wnuki to skarb bezcenny przecież.  

Z tego powodu praca etatowa nie miała więc racji bytu. I powstał… Chicken Land. Jest to dla mnie idealne połączenie tego, co daje szczęście, a dla Was może być fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu połączonego z niemal niezauważalną edukacją dzieci.

 

Zabawa i przebywanie wśród natury oraz najzwyklejszych zwierząt gospodarskich – kur i kóz okazuje się mega nietypową rozrywką i wielką frajdą dla dzieci w różnym wieku.Sprawdźcie sami, zapraszam Was do Chicken Landu !

Nasza misja

Nasza misja to szeroko pojęte: kochać, uczyć, szanować, pomagać.

 

Co jedzą zwierzęta gospodarskie i co nam dają w zamian?

Czy są wymagające w hodowli?

Jak i dlaczego do nas trafiły?

Skąd biorą się jajka?

 

 Jeśli tylko zechcecie posłuchać poznacie odpowiedzi na te pytania i dowiecie się wiele więcej podczas wizyty na naszej FARMIE. 

Jeśli pragniecie wsłuchać się w ciszę natury polecamy 

WYPASIONĄ POLANĘ.

Jeśli macie ochotę na wyjątkową zabawę proponujemy zorganizowanie z nami niezapomnianych 

KUROdzin!

received_298624557812070_edited.jpg
bottom of page